Zdravé město Litoměřice

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Energetický management konference Energie 2014 - závěr

KONFERENCE - ENERGIE (PRO) MĚSTA 21. STOLETÍ

23. a 24. 10. 2014 Hrad Litoměřice,Tyršovo náměstí 68

Město Litoměřice jako dlouhodobý propagátor udržitelné energetiky ve spolupráci s kanceláří Paktu starostů a primátorů, evropským sdružením měst a obcí zaměřených na udržitelnou energetiku Energy Cities a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu pořádalo konferenci "Energie (pro) města 21. století". Mezi hlavními přednášejícími byl i Paul Isbell - energetický manažer města Bristol.

Fotogalerie

 

PREZENTACE 1. DEN (23. 10., čtvrtek)

PREZENTACE 2. DEN (24. 10. , pátek)

Konference si kladla za cíl:

  • přiblížit praktické a ověřené příklady v oblasti úspor energie a využití obnovitelných zdrojů na komunální úrovni jak z domova, tak ze zahraničí;
  • informovat o aktuálních možnostech financování projektů úspor energie a využití obnovitelných zdrojů z domácích i evropských programů
  • založit odbornou platformu "Asociace městských energetických manažerů" pro výměnu informací a příkladů dobré praxe zastřešenou kanceláří Paktu starostů a primátorů.

Záštita konference

 

Generální partner konference

 

 

Odborný a mediální partner

         

 

Konference spolufinancována

Ke stažení

Program (pdf)
Praktické informace (pdf)

Memorandum o spolupráci (doc)

reportáž

  Akce je realizována s finanční podporou Ministerstva životního prostředí, programu švýcarsko - české spolupráce, v rámci projektu "MAESTRO - Místní Agenda, Energetika a Strategický rozvoj".

 

Fotogalerie