Upravit stránku

O dopravě hravě zdravě 2021

Nechte auto doma a zapojte se do akce "O dopravě hravě zdravě" v neděli 19. září od 14 hodin u letního kina!

Je pro vás připraveno zábavné odpoledne plné her a soutěží nejen pro děti, ale i pro rodiče, kteří si mohou zasoutěžit na připravených stanovištích. Čeká na vás např. jízda zručnosti,  handbike, stanoviště Policie ČR a městské policie, zvířátka z Adélčina dvorečku, výtvarný workshop a jiné soutěže, které budou zaměřeny na téma dopravy a bezpečnosti. Od17 hodin zahraje skupina Nestel postel. Novinkou letošního ročníku je stanoviště BESIP a kamion s řidičem, který si budete moci prohlédnout a vyzkoušet si, jaký rozhled má řidič kamionu.

Na akci vás sveze autobus MHD. Jede ve stejnou dobu po stejné trase jako na plakátech a je označen plakátem akce: U Kapličky ve 13.20 a 14.00 hod., U lávky ve 13.22 a 14.02 hod., Pokratické závory ve 13.25 a 14.05 hod., Horní nádraží ve 13.30 a 14.08 hod., Radnice ve 13.35 a 14.15 hod., Střelecký ostrov ve 13.45 a 14.25 hod., zpět jedna jízda v opačném pořadí v 18 hodin.
Moc se na vás těšíme!

Akce se koná na závěr Evropského týdne mobility s letošním mottem vyhlášeném EU "Bezpečně a zdravě udržitelnou dopravou".

Podpisem Charty  se do letošního ročníku zapojilo i naše město. Zapojte se i vy, více na plakátech.

V Litoměřicích jsme pro vás připravili tyto akce:

16. 9. Cyklopeloton pro školy
19. 9., 14 - 18 hod. O dopravě hravě zdravě - zábavné odpoledne u letního kina pro malé i velké

Srdečně zveme a děkujeme všem partnerům za spolupráci: Diecézní charita, DDM Rozmarýn, Knihova K. H. Máchy, BESIP, KRA, Policie ČR, Městská policie, Středisko ekologické výchovy Sever, Fiedler transport, Český červený kříž, Adélčin dvoreček, Litomíci, Dětské programy Anna Pávková, Slané dobroty M. Chomátová, skupina Nestel postel

Plakát akce ke stažení
Videopozvánka