Upravit stránku

Úředník na kole i pěšky 2021

Opět chceme být příkladem a motivovat obyvatele Litoměřic k tomu, aby k přepravě po městě využívali ekologické druhy dopravy.

Pod záštitou tajemníka městského úřadu tak startuje již
6. ročník akce "Úředník na kole i pěšky".

Jak se zapojit: na kole či jiném dopravním prostředku, který neznečišťuje životní prostředí (koloběžce, tříkolce i ve verzi elektro), na inlinech, pěšky

V jakém období: od 1. 6. do 31. 8. 2021 při cestě do nebo z práce, v rámci volnočasových aktivit, dovolených, …

Kdo se může zapojit: všichni zaměstnanci města, městského úřadu. městské policie a příspěvkových organizací

Za jakých minimálních podmínek: v tomto období je třeba usednout minimálně 20x na kolo či na jiný dopravním prostředek a/nebo ujít alespoň 50 km pěšky. Údaje si účastníci zaznamenají do soutěžní kartičky nebo následně poskytnou záznam (screenshot) ze sportovní aplikace.

Soutěžníkartičku, do které si budete zapisovat své výkony, a voucher na slevu si můžete vyzvednout na Zdravém městě (Pekařská 2, 2. patro) od 31. května nepřetržitě do ukončení akce, případně lze dohodnout alternativní řešení (kontakt: Zdravé město Litoměřice – tel. 447). Chcete si vést evidenci elektronicky? Stáhněte si kartičku.

Vyplněné kartičky odevzdejte nejpozději do 6. 9. 2021 buď na podatelnu do přihrádky Zdravého města nebo přímo na Zdravé město. Získáte tak nejen šanci, že vyhrajete některou z cen, ale především dobrý pocit z toho, že jste udělali něco pro sebe a zároveň propagovali chůzi či cyklistiku jako zdravou a šetrnou formu pohybu a přepravy do zaměstnání či za zábavou nebo poznáváním.

Není důležité, jestli zlomíme rekordy, ale že se zapojíme.