Zdravé město  Litoměřice

Zdravé město Aktuality Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic začalo!!!


Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic začalo!!!

6. 9 . 2023 spustilo Zdravé město hlasování v anketě Srdcař Litoměřic. Do letošního ročníku přišlo 35 nominací a narozdíl od jiných let bylo všech 35 nominovaných komisí Srdcaře schváleno. Stejně jako loni máme čtyři kategorie, avšak s drobnou úpravou názvů, aby pojmenování vyhovovala letošním požadavkům a novinkám:

V kategorii Podnikatel (včetně nadací a spolků) můžete hlasovat pro 5 nominovaných.

Kategorie Zdravotnictví a sociálních věcí má největší počet nominovaných a to ve výši 21 lidí. 

Kategorie Sport má letos 4 nominované.

A poslední kategorií je Kultura, vzdělávání a volnočasové aktivity dětí s 5 nominacemi.

Hlasovat lze zejména pomocí aplikace mobilního rozhlasu. Odkaz ale naleznete i na stránkách města Litoměřice, nebo na stránkách Zdravého města Litoměřice v kategorii akce ZM, pasáži Srdcař. Novinkou je i fyzické hlasování v infocentru městského úřadu. Odkaz pro zjednodušení najde i pod tímto článkem. 

Srdcař je dnes již tradiční Litoměřická událost, která si klade za cíl vyjádřit podporu a poděkování všem, kdo v Litoměřicích pomáhají a vyvíjejí nezištnou činnost. Jako město i občané si vážíme všech, komu nejsou lidé ani naše obec lhostejní a kdo se aktivně zapojují do veřejného dění. 

Slavnostní ocenění proběhne na Litoměřickém hradě 22. 11. 2023. Děkujeme všem, kdo se zapojí do hlasování, navzdory tomu ale nejde o to kdo vyhraje, protože vyhrávají hlavně ti, komu naši srdcaři pomáhají.

!!! Hlasovat můžete ZDE !!!  


Datum: 6.9.2023


Zpět


© 2024   Zdravé město Litoměřice - všechna práva vyhrazena | CMS: Nepri NET |