Zdravé město  Litoměřice

Zdravé město Aktuality Na Střeleckém ostrově jsou nové houpací sítě, pořízené z participativního rozpočtu!


Na Střeleckém ostrově jsou nové houpací sítě, pořízené z participativního rozpočtu!

Na střeleckém ostrově stojí od pátečního dopoledne nově vybudované houpací sítě. Určeny jsou zejména pro děti a mládež, ale jejich nosnost pojme i dospělého člověka. Jedná se o jeden z vítězných projektů participativního rozpočtu, kdy město vyčleňuje milion korun, o jehož využití rozhodují sami Litoměřičané. Pomocí hlasování v mobilním rozhlasu jste rozhodli o pořadí šesti projektů, které se dostali do hlasování. Sítě na Střeleckém ostrově jsou prvním z těchto projektů, který se podařilo zrealizovat. Postupně se ale dostane díky štědré částce od města Litoměřice ještě na zrealizování rekordního počtu pěti projektů!

Houpací sítě jsou vyrobeny ze speciálního pevného materiálu, který by měl odolávat výrazně lépe opotřebování. Přesto ale sítě vydrží tak dlouho, jak se k nim budeme dobře chovat. Prosíme proto o dobré zacházení s tímto zařízením. Abychom předešli poškozování, zavede sem i Městská policie mobilní kameru, která pomůže dohlédnout na pořádek.

Protože se jedná o projekt vzešlý z Vašeho hlasování, věříme, že si sítě užijete. Zrealizování proběhlo městem Litoměřice, ale poděkování patří Vám, protože bez Vašeho zapojení do hlasování, by se tento projekt nikdy neuskutečnil.  Zanedlouho vyhlásí Zdravé město sběr nových nápadů do dalšího ročníku participativního rozpočtu. Obezřetně proto sledujte naše sítě a pokud je v Litoměřicích cokoliv co chcete zlepšit, nebo máte nápad co zde chybí, přihlaste se do dalšího ročníku!

 

 


Datum: 4.9.2023


Zpět


© 2024   Zdravé město Litoměřice - všechna práva vyhrazena | CMS: Nepri NET |