Upravit stránku

Úředník na kole i pěšky 2020

Opět chceme být příkladem a motivovat obyvatele Litoměřic k tomu, aby k přepravě po městě využívali ekologické druhy dopravy.

Pod záštitou tajemníka městského úřadu tak startuje již
5. ročník akce "Úředník na kole i pěšky".

Jak se zapojit: na kole či jiném dopravním prostředku, který neznečišťuje životní prostředí (koloběžce, tříkolce i ve verzi elektro), na inlinech, pěšky

V jakém období: od 1. 6. do 31. 8. 2020 při cestě do nebo z práce, v rámci volnočasových aktivit, dovolených, …

Kdo se může zapojit: všichni zaměstnanci města, městského úřadu. městské policie a příspěvkových organizací

Za jakých minimálních podmínek: v tomto období je třeba usednout minimálně 20x na kolo či na jiný dopravním prostředek a/nebo ujít alespoň 50 km pěšky. Údaje si účastníci zaznamenají do soutěžní kartičky nebo následně poskytnou záznam (screenshot) ze sportovní aplikace.

Každý účastník opět získá celoroční 15% slevu na servisní práce v prodejně Cyklo&Hobby v Lidické ulici. Na závěr se všichni účastníci opět mohou těšit na zajímavé ceny.

Soutěžníkartičku, do které si budete zapisovat své výkony, a voucher na slevu si můžete vyzvednout na Zdravém městě (Pekařská 2, 2. patro) od 29. května nepřetržitě do ukončení akce, případně lze dohodnout alternativní řešení (kontakt: Zdravé město Litoměřice – tel. 447).

Vyplněné kartičky odevzdejte nejpozději do 7. 9. 2020 buď na podatelnu do přihrádky Zdravého města nebo přímo na Zdravé město. Získáte tak nejen šanci, že vyhrajete některou z cen, ale především dobrý pocit z toho, že jste udělali něco pro sebe a zároveň propagovali chůzi či cyklistiku jako zdravou a šetrnou formu pohybu a přepravy do zaměstnání či za zábavou nebo poznáváním.

Není důležité, jestli zlomíme rekordy, ale že se zapojíme.